היום מתחיל מהלילה

לישון. איך לישון? כמה לישון? באיזו צורה ובעיקר מה יהיה הבסיס – על מה נישן?

התשובות במאמר שלפניך

לישון במקום טוב

שינה זהו צורך קיומי של האדם, כמו אכילה, שתיה ומתקרב אף לצורך הקיומי של נשימה, האדם מוגבל ביכולת התפקוד שלו ונזקק למנוחה מעת לעת, השינה מרעננת את גופו, מאפשרת אף לנשמתו הרפיה ונותנת לו את המנוחה אליה הוא זקוק. הרבה מילים ותכנים נכתבו על שינה נכונה, מתאימה ונוחה ועל כך שמרכיביה  משפיעים באופן ישיר על איכות השינה והמנוחה, היציבות וההרגשה. צריך לבחור נכון את דרך השינה.

לישון נכון

הסבתות אומרות שהיום מתחיל מהלילה, הלכת לישון כראוי אתה תקום רענן, ליום בריא ותפוקתי. עצות הסבתא מוכיחות את עצמן לאורך הדורות, צריך לדעת איך, באיזה אופן ללכת לישון ויותר מכך על מה אתה הולך לישון, על מה ינוח גופך במהלך שעות השינה, הגובה, המבנה , הרוחב, הנוחות, מספר רב של מרכיבים היוצרים את הסך הכללי של שינה עמוקה, נכונה ומתוקה.

מיטות לחדר שינה

לישון בריא

הבריאות הטמונה בשעות השינה נמצאת לא רק בבחירת שעות השינה מספרן והמיקום שלהן ביום, הבריאות מוכרעת הרבה מאוד מהמיטה – הגב מושפע, היציבה, הזקיפות, כל אלו מושפעים מאופן השינה, שעה מצטרפת לשעה – לשינה של שנה ועוד שנה והזקנה מגיעה והמיטה עליה ישנו בגיל 20 ובגיל 30 משפיעה על הזקנה, על כאבי הגב המסתפחים לגיל, צריך לחשוב על זה מוקדם…

עיצוב

למיטות יש השפעה נוספת מלבד על איכות השינה, המיטה משפיע גם על המראה של חדר השינה, המיקום שלה והעיצוב שלה, משפיעים על הסטייל שלה, על מראה החדר הכללי, על המיתוג של החדר והקטגוריה אליו הוא משתייך, מפואר, מהודר, קלאסי, פשוט, אפיונים רבים הבאים לידי ביטוי במראה הסופי של חלל החדר. בחדר גדול יהיה יפה למקם מיטה גדולה ובגוון עץ כהה, לעומת זאת בחדר קטן יהיה יפה לבחור מיטה בהירה ולא רחבה מידי, חדר ילדים צבע פורמייקה בהיר וצבעוני.

חלומות טובים מתחילים במיטה טובה

המיטה היא הבסיס עליה ישנים ומרפים את האיברים, יש לבחור את המיטה בצורה נכונה ולבחון את התאמתה לאדם ולחדר.

ראו גם: מיטות לחודר שינה

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s